Veranda 6C - 3 Bdr 3 Bath
| Gratis Wi-Fi Gratis Wi-Fi på offentliga platser | Privat strand Strand | Fitness/Gym Fitnesscenter |
| Aktiviteter Vattenpark Golfbana Ridning Fiske | Spa & Hälsocenter Jacuzzi | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Upp till 6 gäster kan bo i villan Veranda 6C - 3 Bdr 3 Bath Playa Herradura och besöka Los Suenos Resort and Marina, som ligger mindre än 6 minuters promenad bort. Villan, som erbjuder möjligheter till hästridning och fiske i området, ligger 2 km från Namtok Phlio nationalpark.
Gästerna kan besöka Daystar Center Jaco, som ligger ungefär 15 minuters bilfärd från den här villan med 3 badrum, eller kolla in Vista Los Suenos Horseback Riding, som ligger cirka 10 minuters bilresa bort. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget 6 km från Tico Pod Art House & Gifts.
Gästerna kommer att uppskatta utsikten över bergen.
Köksfaciliteterna i villan Veranda 6C - 3 Bdr 3 Bath inkluderar vattenkokare, kylskåp och glas, och det finns också matplats. Gästerna kan också prova amerikanska rätter på restaurangen The Hook Up, som ligger ganska nära boendet.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Gratis Wi-Fi på offentliga platser
- Parkering
- Inga husdjur
- Rökdetektorer
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Torktumlare
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Strand
- Casino
- Vattenpark
- Grill faciliteter
- Spa & Hälsocenter
- Jacuzzi
- Fitnesscenter
- Vattensport
- Ridning
- Golfbana
- Fiske
På rummet
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
- Uteplats
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i villan Veranda 6C - 3 Bdr 3 Bath?
Ja, villan Veranda 6C - 3 Bdr 3 Bath tillhandahåller WiFi i hela boendet. - ❓
Vilka betalningsmetoder accepterar villan Veranda 6C - 3 Bdr 3 Bath?
På villan Veranda 6C - 3 Bdr 3 Bath kan gäster betala med Visa, Mastercard och American Express samt andra betalningsmetoder. - ❓
Erbjuder villan Veranda 6C - 3 Bdr 3 Bath ett kök?
Villan Veranda 6C - 3 Bdr 3 Bath har ett komplett kök med vattenkokare, kylskåp och glas. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i villan?
Utsikten över bergen erbjuds till gästerna i villan. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan Veranda 6C - 3 Bdr 3 Bath?
I villan Veranda 6C - 3 Bdr 3 Bath kan du utforska Playa Herraduras viktigaste landmärken, inklusive Namtok Phlio nationalpark (2 km), Vista Los Suenos Horseback Riding (2,1 km) och Daystar Center Jaco, som finns inom 15 minuters bilresa.